Predpovedanie minulosti.

Kniha o Orave

 

Pri študovaní histórie Oravy som objavil zaujímavé artefakty z roku 1912, ktoré sa týkali bohatej pláteníckej histórie obce  Slanica. Podnietilo ma to ku napísaniu príbehu o príbehu, kde sa čitateľ dozvie aj o istom kováčovi zo Slanice, ktorý vyrábal zo spadnutých meteoritických úlomkov náradie. Samozrejme, že môže sa tešiť na zaujímavý dej, ktorého úvodná časť sa odohráva v 19. storočí , ale hlavný dej príbehu sa bude odohrávať v 18. storočí, kedy nebeské posolstvo rozvírilo hladinu dejín Oravy. Knihu som nazval  ARVA - STRATENÝ SVET. 

Verím, že odhaľovaním dejín Arvy, Arwy,Oravy, ako sa táto Bohom zabudnutá zem volala, som touto knihou neskončil. Je tak trochu bláznivé rozmýšľať o ďalších knihách, keď mám túto prvú knihu ešte len rozpísanú, ale v hlave mi víria nové projekty. Tá druhá kniha by sa mala týkať môjho objavu  - pokladu modrotlače a  historických artefaktov so Slanice z roku 1912. Mysľou ma máta názov ARVA - ODHALENIE BUDÚCNOSTI. Ale teraz už len sústredenie na tento príbeh. 

Dizajn knihy si robím sám, ako aj použité kresby sú mojou tvorbou. Ponúkam na nahliadnutie úvodnú kresbu na obale knihy .

 

 

 

 

 

 

Diskusná téma: Kniha Stratený svet ARWY

Dátum: 22.11.2010

Vložil: ((:

Titulok: prečo pseudnym M.H.KAVARO ?

môže to byť zaujímavé, ale prečo pseudonym?

Dátum: 29.11.2010

Vložil: autor

Titulok: Re:prečo pseudnym M.H.KAVARO ?

môj pôvodný zámer je to dať prečítať pár ľuďom pod pseudonymom, aby som mal úprimnú spätnú väzbu, či to je dobré. Nie som spisovateľ, ale tento príbeh držím dosť dlho v hlave, tak so ho potreboval vypustiť von len tak pre seba.

Dátum: 21.02.2011

Vložil: Jolik

Titulok: Re:Re:prečo pseudnym M.H.KAVARO?

Drzim palce pri tvoreni a vydani tejto knihy a verim ze to bude coskoro. Dnes som presiel na tejto stranke vsetko a velmi ma to zaujalo. Skvela praca. V clankoch o historii je par chyb a preklepov, ale aj tak klobuk dole, je to super spracovane.

Dátum: 21.02.2011

Vložil: autor

Titulok: Re:Re:Re:prečo pseudnym M.H.KAVARO ?

na úpravu toho množstva informácií potrebujem trochu času Ďakujem

Vyhľadávanie

Kontakt

Miroslav Hajdučík 0903 04 04 64

Anketa

Páčia sa Vám moje stránky?

Sú dobré (2 766)
63%

Sú super (1 604)
37%

Celkový počet hlasov: 4370